PETR KOLÁŘ vydává akustické album Tajný místa.

Zpěvák Petr Kolář inspirován úspěchem turné Tajný místa vydává stejnojmenné album.

V loňském roce Petr Kolář absolvoval Tajný místa Tour a díky zájmu posluchačů ho protáhl do letoška. Komorní podoba jeho programu zaujala a vydání akustického alba se přímo nabízelo. I když je zvyklý spíš na rockovou skupinu za zády, zpěvák ukázal, že jeho hlasu sedí i akustické, subtilnější verze písní s menší nástrojovou sestavou. „Hrát známé – i méně známé – písně v nových aranžích mě baví. Z pěveckého hlediska je to větší výzva, nabízí ale větší prostor si s hlasem pohrát a možná dává víc vyniknout půvabu a síle jednotlivých skladeb,“ říká k nové podobě písniček Kolář a dodává: „Třeba píseň Luisa mi naprosto učarovala. Bylo vlastně náhodou, že jsem si na ni vzpomněl, a když jsme ji s kapelou znovu nahráli, vyloupla se z ní naprosto úžasná věc plná emocí“.

Na spoluhráče měl zpěvák šťastnou ruku, na kytary ho doprovází Ondřej Pátek, dechové nástroje ovládá Ondřej Klímek a za klávesami čaruje Ondřej Valenta. S tímto obsazením nahrál repertoár z turné tedy i včetně trvale žádaných hitů Jednou nebe zavolá a Ještě že tě, lásko, mám a loňského hitu Tajný místa a přidal zcela čerstvou novinku Když láska krouží.

Album Tajný místa na digitálních službách: ZDE

Klip Tajný místa na YouTube: ZDE

V případě zájmu o fyzický nosič CD, je možné zakoupit na koncertech nebo si na richart@richart.cz můžete napsat o CD s podpisem a je možné zaslání třeba na dobírku.